O nas
HomeO nasOfertaPromocjeLokalizacja

 

Od 1995 r. jesteśmy importerem odzieży używanej. Początkowo działalność prowadzona była na zdecydowanie mniejszą skalę niż obecnie. Jednorazowe dostawy były na poziomie 3 ton i sprzedawane w magazynie  o powierzchni 20 m. Na dzień dzisiejszy jedna dostawa to ok. 20 ton odzieży, a powierzchnia magazynowa to 800 m.

W dotychczasowym okresie prowadzenia tej działalnosci odzież sprowadzaliśmy z Niemiec, Holandii, Szwecji i Norwegii, gdzie to pozwoliło nam obiektywnie ocenić jakość oferowanego przez różne firmy towaru. Od dłuższego czasu towar sprowadzamy juz tylko z Norwegii gdyż doświadczenie nasze i naszego norweskiego dostawcy gwarantują zachowanie niezmiennej wysokiej jakości oraz ciąglość dostaw.


Firma norweska organizuje zbiórki na południu i zachodzie kraju gdzie ludność żyje na najwyższym standardzie światowym. Norwegowie niezależnie od wieku mogą pozwolić sobie na wydawanie dużych sum na zakup odzieży każdego roku. Ubrania w  ich sklepach są najwyższej jakości, odpowiadające najnowszym trendom mody i oparte są na rozpoznawalnych markach światowych. Niezależnie jednak od klasy i wytrzymałości odzieży mieszkanców Norwegii stać na bardzo częste wymiany kolekcji domowych.
 Robią to i lubią to robić